Пацієнтам Донорам

Для багатьох люблячих пар мрія мати власну дитину майже недосяжна через неможливість отримати якісну яйцеклітину.

Кількість яйцеклітин і їх якість залежить від віку жінки – з часом функція яєчників слабшає. Донорські ооцити дають надію жінкам які вже не можуть завагітніти з власними яйцеклітинами.

Цикли ЕКО з використанням донорських яйцеклітин – це самі високо результативні з усіх існуючих технологій допоміжного запліднення.

Вони успішні і в частоті вагітностей, і в побудові успішної сім’ї. Така ефективність у порівнянні з широко використовуваними технологіями IVF – ICSI обумовлена ??тим, що ми використовуємо в програмі донації здорові яйцеклітини, надані молодими жінками – донорами яйцеклітин, які пройшли сувору систему відбору і вже мають здорових дітей.

Кому потрібна Програма донації?

- Відсутність можливості отримати власні яйцеклітини

- Незадовільне зростання ембріонів в попередніх циклах ЕКЗ

- Вік жінки старше 40 років

- Кілька попередніх циклів ЕКЗ з негативним результатом

Як почати Програму донації?

Перше, що потрібно зробити щоб стати пацієнтом нашої Програми донації це записатися на прийом до нас в клініку.

Тут доктор - репродуктолог допоможе вам правильно оформити ваше бажання і підібрати оптимальні характеристики донора яйцеклітин.

Вибір донора

Це важливий крок у процесі лікування за допомогою донорських ооцитів.

Ми з великою повагою і увагою ставимося до вибору майбутнього донора і розуміємо що це унікальне особистісне рішення наших пацієнтів. Донори бувають не анонімними і анонімними.

До першої групи належать сестри, племінниці, інші родички, а також подруги, знайомі пацієнтки. Зазвичай не анонімний донор обстежується також як пацієнти.

Абсолютна більшість донорів є анонімними. З багатьох причин морального і етичного характеру такі донори більш кращі.

Наша клініка має широку базу донорів ооцитів. Вони обстежуються більш розгорнуто і об'ємно. Фахівці медичного центру допоможуть підібрати вашій парі найбільш підходящого донора. Ми раді зробити все можливе для досягнення Вашої мрії!

call