Я не можу завагітніти

Неможливість завагітніти може бути важким етапом і впливати на багато аспектів вашого життя.

Часто подружня пара, продовжуючи бачити негативні результати тесту на вагітність, не знає, як вчинити. Чим раніше ви звернетеся до фахівців, тим швидше ми зможемо допомогти визначити причину безпліддя і вирішити її.

Первинна консультація з лікарем - є збір докладної інформації по вашому гінекологічному статусі, ретельний аналіз наявної медичної документації, можливість виконання ультразвукового дослідження органів малого таза, а також, при необхідності – здачу потрібних аналізів. Під час даного візиту, ви будете мати можливість отримати відповіді на свої питання.

Після того, як діагноз встановлений, наступний етап – створення індивідуалізованого плану лікування. Рекомендований підхід буде залежати від вашого віку, діагнозу, тривалості безпліддя, а також ваших особистих переваг.

Ми настійно рекомендуємо присутнім на консультації обом партнерам.










Вік і ЕКО

На жаль, «біологічний годинник» не просто міф. Вік може бути одним з наших гірших ворогів, коли ми маємо справу з неможливістю завагітніти.

Після 35 років для більшості жінок випадки безпліддя збільшуються за рахунок зниження кількості та якості яйцеклітин. Ще з більшою швидкістю дана регресія відбувається після 40 років.









Коли слід звернутися до лікаря-репродуктолога?

- Вік жінки молодше 35 років і відсутність вагітності протягом 12 місяців

- Вік жінки старше 35 років і вагітність не настає протягом 6 місяців

- Вік жінки старше 40 років

- При підозрі на чоловіче безпліддя

- При відсутності регулярного менструального циклу









Варіанти лікування безпліддя

• Внутрішньоматкова інсемінація

• Запліднення in vitro – допоміжне запліднення

• Донорство яйцеклітин та/або сімяної рідини

• Сурогатне материнство

call